Ve škole se snažíme žákům, jejichž rodiče pracují v kritické infrastruktuře, udělat pestrý program.  Děti plní úkoly, které jim zadávají jejich paní učitelky, ale stíhají i spoustu dalších aktivit. Venku se naučily plést věnečky, ve třídě pak vyrábí různé výrobky nebo si hrají. Ke dni matek si vytvořily pro své maminky krásné dárečky - obrázek a přáníčko. Pro dobrou náladu si vyrobily sluníčko a květinovou dekoraci, malovaly také na odlitky ze sádry. Děti mají ze svých výrobků velikou radost.

Galerie

Žákyně 2. třídy Jana Šlachtová reprezentovala naši školu ve výtvarné a fotografické soutěži ke Dni Země s tématem Ze života hmyzu. Jana se svou výtvarnou prací a fotografií zvítězila v oblastním kole SVČ a postoupila do krajského kola, kde získala cenu poroty za práci s názvem Včela. Její včelku i práce ostatních účastníků si můžete prohlédnout v květnu na výstavě v Nákupním centru Géčko. Janičce moc gratulujeme.

Žákyně 2. třídy  Eliška Adami uspěla v on-line recitační soutěži, které se zúčastnily děti z několika okresů našeho kraje a postoupila do krajského kola přehlídky mladých recitátorů. Elišce blahopřejeme a děkujeme za reprezentaci naší školy!