Úvod > Škola > Družina > Noc ve školní družině

Noc ve školní družině

Noční dobrodružství ve školní družině si užilo 60 nocležníků, kteří měli k sobě 5 nočních dozorců. Pohodlné postýlky jsme na chvíli vyměnili za sparťanské podmínky v podobě spaní na zemi ve spacácích na karimatkách. Na akci plné nočních her a zábavy, která se uskutečnila 14. - 15. června, jsme v družině prozkoumali zcela nový rozměr školního života.
Prvním bodem našeho družinového programu byla "večerní šipkovaná", kde jsme si užili krásnou procházku s plněním různých úkolů! V cíli na nás čekal poklad, který děti s nadšením hledaly.
Dále následovala noční stezka odvahy kolem řeky, která se velmi vydařila a to díky děvčatům z 8. ročníku naší ZŠ.
Na závěr akce se zapotila i porota, která musela zvolit pyžamkového krále a královnu. Jakmile jsme se po strašidelné stezce trochu uklidnili, nastal čas na královskou volbu. Hra o pyžamkového krále a královnu byla o kráse našich nočních rób.
Pyžamová diskotéka byla jasnou volbou pro všechny, kteří rádi tancují a dovádějí. Taneční plocha byla plná energie, smíchu a samozřejmě módou inspirovaných tančících pohybů. DJ Družinka nám mixovala ty nejlepší hity, na které jsme mohli tančit až do vyčerpání.