Úvod > Aktuality > Povodně na naší škole

Povodně na naší škole

Děkujeme všem za projevenou solidaritu. Pomoc všech je pro nás velkou psychickou podporou. Někteří pomáhají fyzicky, jiní materiálně, další se snaží pomoc finančně.

Číslo účtu pro případnou pomoc naší škole je: 277745232/0300 nebo můžete využít platbu prostřednictvím QR kódu.

qr-code-public.png

Peníze budou použity na nákup lavic, židliček, skříní, tělocvičného nářadí a pomůcek pro žáky.

Představte si 13 učeben, 5 kabinetů, 2 tělocvičny, multifunkční hřiště a krásnou přírodní zahradu – všechno to bylo zničeno během několika hodin. Děti přišly o své učebny a místo, kde se mohly učit a hrát si.

Ještě jednou všem moc děkujeme za pomoc, velmi si ji vážíme.

Přejeme všem hodně síly a myslíme na ty, kteří mají zatopená svá obydlí.