Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Drakiáda 2013

V rámci měsíčního plánu činnosti kroužku Zvídálek se v úterý dne 8. října uskutečnila akce pro děti nazvaná „Drakiáda 2013“. Této akce se za doprovodu vychovatelek p. Koláčkové a p. Svobodové zúčastnilo 37 dětí a několik rodičů.
I když počasí nám přálo a na kopci pod Cvilínem krásně svítilo sluníčko, vítr vál pouze občas a slabě. A tak vysoko v oblacích létali pouze profesionálně vyrobení draci. Přesto se i naprosté většině dětí po vynaložení značného úsilí podařilo své draky alespoň na chvíli dostat do vzduchu.
Hlavní náplň a smysl této akce však byl bohatě naplněn – a to pohyb dětí za krásného počasí v přírodě. Proto mám zato, že se akce zdařila a byli jsme všichni spokojeni.

Helena Koláčková

1
2
3
4
5
6
7
8
9
1/9 
start stop bwd fwd