Informace o provozu školní družiny v roce 2021/2022

Děti jsou rozděleny do 6-ti oddělení, ve kterých pracuje šest vychovatelek. Žáky prvních tříd vedou vychovatelky Lucie Vychodilová a Ivana Pavlacká. Žáky druhých tříd vedou vychovatelky Zuzana Dědicová a Jana Glösslová. Žáky třetích tříd vede vychovatelka Stanislava Svobodová. Žáky čtvrtých a pátých tříd vede vychovatelka Alena Schoberová.

Školní družina pracuje ve třech etapách

• 1. etapa

První etapa od 06:00 do 08:00 hodin, kde dítě může chodit nahodile, bez závazné přihlášky
  • 2. etapa

Druhá etapa je od 11:30 do 15:00 hodin, kde děti pracují ve svém oddělení, dle svých plánů pod vedením své vychovatelky. Každé oddělení má svůj specifický časový rozvrh, dle délky vyučování ve škole.
  • 3. etapa

Třetí etapa je od 15:00 do 16:30 hodin, kde děti aktivně pracují ve zvolených kroužcích školní družiny nebo ve sběrném oddělení vychovatelky, která drží zavírací službu.
Za pobyt ve školní družině se dle zákona platí školné 150,- Kč za měsíc a to úhradou na účet školy, kde každé dítě má svůj variabilní symbol, který obdrží u ekonomky školy.

Nabídka kroužků

druzina_aktivacek.png
Aktiváček
Keramika

druzina_turistika.png
Turistický kroužek Zvídálek
Společenské hry

druzina_kremika.png
Sportovní hry pro žáky 1. - 2. tříd
Zábavné tvoření

druzina_kreativita.png
Notička
 Kreativčata

druzina_deskovehry.png
Sportovní hry pro žáky 3. - 5. tříd
Deskové hry Družinoví šikulové
ZS_Zizkova_Krnov_2_500x267.png

Blog družina

V kroužku Zábavné tvoření děti vyráběly rámečky s motivem Halloween. Tvoření z přírodnin všechny velmi bavilo a hotové výrobky jsou velmi povedené. Každý rámeček je originál a zdobení si volil každý podle svých představ a vkusu.

V úterý 19. 10. proběhla ve školní družině celodružinová hra BOJOVKA - STEZKA PŘÍRODY. Pro děti jsme připravili 14 stanovišť s úkoly, které s nadšením plnily. Počasí nám krásně vyšlo a všichni jsme si zábavné odpoledne plné her náramně užili. Pro velký úspěch se už teď chystají další zábavné a poučné BOJOVKY.

Galerie

Bylo krásně, tak jsme využili toho, že u nás mají praxi studentky Střední pedagogické školy. Dívky nám nachystaly hru zvanou „ Šipkovaná". Děti druhých tříd se vydaly kolem školy plnit různé úkoly. Cvičily, zpívaly, hádaly, soutěžily a procvičily si různé znalosti i vědomosti. Start byl u školní družiny.  Cílem hry bylo najít schovaný sladký poklad, který malí hledači dostali za odměnu. Odpoledne se vydařilo a šipkovaná se všem líbila.

Galerie

Články Družina