Doučování 1. stupeň

Doučující pedagog třída / předmět den čas poznámka
Mgr. Dominika Černá 4. C středa od 12:45  dále dle individuální domluvy
Helena Hájková 2. A, 2. B středa od 7:00
Mgr. Nikola Illíková anglický jazyk čtvrtek od 13:00  
Veronika Juříčková 5. A čtvrtek od 7:00  
Renáta Kirčevová 4. B středa od 12:45  
Mgr. Magdaléna Košárková 5. B pondělí od 12:45  
Mgr. Miroslava Leszková 3. B úterý od 12:45  
Mgr. Hana Macečková 1. B středa od 11:50  
Mgr. Klára Maderová anglický jazyk dle individuální domluvy
Mgr. Alena Paluchová 3. A středa od 12:45  
Mgr. Jitka Vavříková 4. A pondělí od 12:45 a středa od 7:00
Jana Glösslová pondělí od 7:00 4. B, úterý od 15:30 2. B, čtvrtek od 7:00 2. B + 4. B   

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Doučování 2. stupeň

Doučující pedagog třída / předmět den čas poznámka
Mgr. Kateřina Adami český jazyk čtvrtek od 14:00 6.ročník, pátek od 7:00 9. ročník
Ing. Eva Bachová německý jazyk úterý od 14:00 dále dle individuální domluvy 
Mgr. Karolina Bednářová  6. A pondělí, čtvrtek od 14:00 dále dle individuální domluvy
Ing. Jozef Blažek matematika úterý od 14:00 8. ročník, čtvrtek od 14:00 9. ročník
Ing. Michal Brunclík matematika, fyzika pondělí od 7:15 fyzika, úterý od 7:15 matematika určeno výhradně třídám, ve kterých vyučuje
Mgr. Markéta Ecklová, Dis. anglický jazyk středa od 7:05  dále dle individuální domluvy
Mgr. Michaela Fellows anglický jazyk pátek od 7:15   
Mgr. Hana Hrčková český jazyk středa od 14:00 8. ročník, čtvrtek od 14:00 7.ročník, 9. ročník dle individuální domluvy
Mgr. Nikola Illíková anglický jazyk středa od 7:00  
Mgr. Klára Maderová anglický jazyk úterý od 7:00  
Mgr. Lenka Maroušková matematika úterý, středa od 7:00  
Kateřina Martykánová, Dis. 6. A středa, čtvrtek od 7:00  
Mgr. Zdeněk Obruča fyzika úterý od 7:00 určeno výhradně třídám, ve kterých vyučuje
Mgr. Lenka Obručová český jazyk čtvrtek od 7:05 dále po domluvě co 14 dní v pondělí od 7:05 
Mgr. Martina Šlachtová chemie úterý od 14:00  
Mgr. Jana Švédová matematika úterý  od 7:00  
Mgr. et Mgr. Hana Vlčková anglický jazyk úterý od 13:30 dále dle individuální domluvy 
Mgr. Barbora Winklerová matematika, chemie úterý od 14:00 matematika, čtvrtek od 14:00 chemie


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776809.jpg