Sedmáci v ZOO

V pátek 17. 6. se třída 7. B zúčastnila výletu do Ostravy, konkrétně do ZOO. Nejprve nás čekala cesta vlakem do Ostravy a poté trolejbusem přímo do ZOO. Zoologickou zahradu jsme si postupně prošli a obdivovali různá zvířata. Největší “návštěvnost” měly stánky s občerstvením a hřiště, nejoblíbenějšími zvířaty byli sloni, kozy a opice.

Poté jsme se přemístili trolejbusem do obchodního centra Nová Karolína. Zde jsme si vychutnali oběd, zejména McDonald a KFC, pak jsme provětrali své kapesné v mnoha obchodech.

Domů jsme se vrátili, opět vlakem, i s třídním hudebním doprovodem, okolo 15. hodiny. Výlet jsme si všichni užili a už se těšíme na další zážitky v příštím školním roce.

Nesmíme zapomenout, že jsme se také stihli, v rámci výletu, seznámit s naší budoucí spolužačkou Marianou (alias Majdou), která si s námi pěkný den také užívala.

Za spokojené spolužáky napsaly Majda a Kája