Uvodka.png

7. A na Ondřejníku

Ve středu dne 25. 5. 2022 se žáci 7. A naší školy zúčastnili poznávacího a turistického výletu na vrchol Ondřejník, nedaleko Frýdlantu nad Ostravicí. Celý den se nesl v duchu krásného, byť deštivého počasí, ale to nás ani na chvíli neodradilo si užít výletu na plné obrátky. Žáci plni energie vyšlapali strmý kopec lesem až na vrchol Ondřejník (890m) se všemi překážkami, včetně deště i bláta. Po cestě jsme viděli i neviděli výhled na Lysou Horu, Radhošť, Frýdek – Místek a jiné krásy místního okolí. Odnesli jsme si plno zážitků a zkušeností s turistikou. V cíli jsme se občerstvili v Roubence Ondřejníček, zajezdili v dešti na kolotoči i lanové dráze a vyrazili zpět dolů do Frýdlantu. Všichni ve zdraví a mokru přežili a odnesli si spoustu zážitků, včetně jízdy vlakem s několika přestupy. Po celou dobu výletu panovala skvělá nálada. Tímto děkujeme i za doprovod paní ředitelce Mgr. Monice Ondrové, že s námi jela a vnesla do výletu mnoho zkušeností i legrace.

Ing. Petr Adami (třídní učitel 7. A)

Galerie


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776815.jpg