Stezka čarovným lesem

Vážení rodiče, milé děti!

ŠD pro Vás a Vaše děti připravila stezku čarovným Ježnickým lesem. Stezka začíná na BEZRUČOVÉM VRCHU – MOHYLA a končí na JEŽEČKOVÉM PALOUČKU – JEŽNÍK.

Celá cesta bude značena fáborkami - červená barva a stanoviště s úkoly budou označeny modrou barvou.

DŮLEŽITÉ!!! NEZAPOMEŇTE SI DO SVÉHO MOBILU STÁHNOUT APLIKACI PRO QR KÓDY.

Co všechno ví čaroděj a čarodějka? Věřte, že je toho opravdu tuze mnoho!

Děti se dozví něco o bylinkách, zvířatech, ohni i kouzlech. V neposlední řadě jsou důležité QR KÓDY k získání tajenky (kdo nebude mít aplikaci, písmeno do tajenky najde poblíž stanoviště). Stanovišť je celkem 10 smile.

Na každém stanovišti splníš úkol a na kartičku napíšeš vyluštěné písmeno (karty najdeš u 1. stanoviště). Po splnění všech úkolů si můžeš společně s rodiči opéct čarodějnický prst (špekáček si vezmi s sebou), a když budeš mít štěstí, uvidíš i čarodějnici wink.

Čarodějnické  oblečení a košťátka jsou povoleny, ale nejsou podmínkou.

KDY: sobota 1. 5. 2021

START: MOHYLA

CÍL: JEŽEČKŮV PALOUČEK

ČAS: od 14:00 do 16:00 (17:00)