Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Znovuotevření hřiště ZŠ Žižkova pro veřejnost

Od pondělí 4. 5. se otevírá školní hřiště pro veřejnost. Podmínkou je dodržování hygienických pravidel v souladu s mimořádnýni opatřeními a respektování pokynů správce hřiště. Sociální zařízení nebude zpřístupněno. Otevírací doba je v pondělí až pátek 14.00 - 18.00, v sobotu a v neděli 10.00 - 18.00.

Naše škola

Vítejte na stránkách naší školy! Pokud hledáte určité informace, budeme potěšeni, když je zde naleznete. Základní údaje o správě školy, třídách, rozvrhu hodin či vyučujících naleznete na úřední desce nebo v kategorii organizace školního roku. Jestli se chcete dozvědět něco o historii nebo současnosti školy, otevřete si stránky níže.  Zpravodajství o uskutečněných nebo plánovaných akcích, ať už společenských, sportovních nebo jiných zde naleznete také. Stačí trochu pohledat. Snad zde najdete i spoustu dalších zajímavých informací. Cílem stránek je pravdivě informovat veřejnost o činnosti naší školy ke spokojenosti rodičů, učitelů i žáků a také dalších osob, hledajících nezbytné informace.