Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

Znovuotevření hřiště ZŠ Žižkova pro veřejnost

Od pondělí 4. 5. se otevírá školní hřiště pro veřejnost. Podmínkou je dodržování hygienických pravidel v souladu s mimořádnýni opatřeními a respektování pokynů správce hřiště. Sociální zařízení nebude zpřístupněno. Otevírací doba je v pondělí až pátek 14.00 - 18.00, v sobotu a v neděli 10.00 - 18.00.

Mimořádná opatření

Vážení rodiče,

vzhledem k aktuální výjimečné situaci jsme přistoupili k dálkové výuce. Od 17.3. rodičům žáků prvního stupně budou předávány veškeré informace prostřednictvím emailové adresy, kterou uvedli jako kontaktní v dotazníku pro rodiče. Na druhém stupni budou žákům i rodičům předávány informace prostřednictvím Edupage.
Přejeme Vám hodně trpělivosti v této mimořádné situaci. Budeme rádi, když s námi budete spolupracovat. Jsme připraveni dětem při domácí výuce maximálně pomoci a věříme, že společně situaci zvládneme.

Mgr. Monika Ondrová, ředitelka školy

 


Potvrzení pro vyřízení ošetřovného bude vystaveno v kanceláři školy. Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. , tel. 774 406 615
Pro komunikaci s vyučujícími je možné používat jejich emailové adresy. Ty jsou zveřejněny na webových stránkách školy.