SCREEN

Menu Style

SPOLEK RODIČŮ, ŽIŽKOVA 3, KRNOV, 79401

Spolek rodičů při Základní škole Žižkova 3, Krnov, je dobrovolným sdružením rodičů, zákonných zástupců dětí a občanů, kteří se zajímají o výchovu a vzdělání dětí, práci a činnost školy, založený jako dobrovolný spolek občanů podle zákona č. 83/1990 Sb., dne 29. 9. 1992 s identifikačním číslem 26616653.

Spolek podporuje a spolupracuje se školou ve všech oblastech výchovy a vzdělávání, materiálně technické i finanční. Hlavním cílem je získávání finančních prostředků, které jsou použity ve prospěch žáků školy, ať už se jedná o příspěvky na dopravu, soutěže, výukové programy, různé odměny, zvelebení školních prostor, apod.

SEZNAM ČLENŮ Spolku při ZŠ Žižkova 3, Krnov, 794 01

Školní rok 2018/2019

Předseda Spolku: ing. Hynek Hájek

členové:  Simona Grulichová, Šárka Cudráková, Iveta Chalupová, Tomáš Dvořák, Jana Glösslová, Mgr. Jana Imrichová, Lenka Paluchová, Michaela Peterová, Martina Stuchlíková, Lucie Vychodilová