SCREEN

Menu Style

Cpanel

6. oddělení 1.A. třída, p. vychovatelka  Ivana Pavlackáento školní rok si budeme hrát a tvořit podle celoročního plánu, který je zaměřen na celkový rozvoj osobnosti. Děti mohou navštěvovat v rámci ŠD také zájmové kroužky, kde budou aktivity zaměřené na různé druhy činností. Tvoření, sport, zpívání -  hraní na flétnu  , přírodu – zvířata, výlety, návštěva bazénu, kluziště, keramika aj. Zúčastníme se také společných akcí v ŠD, jako je např. - pískování, krabičkování, sběr žaludů a kaštanů, Halloween, Mikuláš, Vánoce, Velikonoce, zdravý životní styl / bazén, solná jeskyně /, zábavné odpoledne, Zpívá celá družina, besedy aj.

Zábavné sportovní odpoledne

Moc pěkné sportovní odpoledne uspořádaly studentky SpgŠ pro děti 4. a 6. oddělení, které proběhlo v pondělí 9. dubna u SVČ Meďa. Malí i velcí sportovci byli rozděleni do sedmi družstev a se svými kapitány vyrazili k jednotlivým stanovištím, kde plnili úkoly různé obtížnosti. Se zavázanýma očima procházeli trasu mezi kužely,  pojmenovávali dopravní značky, rozlišovali bezpečnostní prvky na kolo, skládali puzzle a z papírových ruliček sestavovali potrubí. Posledním a nejtěžším úkolem, bylo obstát v dopravním testu a vyluštit tajenku, která skrývala indicie k pokladu. A jak to nakonec dopadlo? „Tajenka vyluštěna a poklad nalezen“.

Číst dál: Zábavné sportovní odpoledne