Font Size

SCREEN

Profile

Layout

Menu Style

Cpanel

6. oddělení vede paní vychovatelka Ivana Pavlacká
Oddělení je smíšené. Děti budou využívat dobře vybavenou třídu hračkami, stavebnicemi, koutkem pro panenky, multifunkčím stolem s fotbálkem a kulečníkem. Také hernu s kobercem na sportování, kde si protáhnou tělo. Celý rok bude tématický zaměřený podle období.
Zájmovou činnost dále rozvíjíme v zájmových kroužcích, které probíhají v rámci ŠD. Během celého školního roku připravujeme a pořádáme pro děti celodružinové akce a různá zábavná odpoledne.

Zábavné sportovní odpoledne

Moc pěkné sportovní odpoledne uspořádaly studentky SpgŠ pro děti 4. a 6. oddělení, které proběhlo v pondělí 9. dubna u SVČ Meďa. Malí i velcí sportovci byli rozděleni do sedmi družstev a se svými kapitány vyrazili k jednotlivým stanovištím, kde plnili úkoly různé obtížnosti. Se zavázanýma očima procházeli trasu mezi kužely,  pojmenovávali dopravní značky, rozlišovali bezpečnostní prvky na kolo, skládali puzzle a z papírových ruliček sestavovali potrubí. Posledním a nejtěžším úkolem, bylo obstát v dopravním testu a vyluštit tajenku, která skrývala indicie k pokladu. A jak to nakonec dopadlo? „Tajenka vyluštěna a poklad nalezen“.

Číst dál: Zábavné sportovní odpoledne