SCREEN

Menu Style

6. oddělení vede paní vychovatelka Ivana Pavlacká
Oddělení je smíšené. Děti budou využívat dobře vybavenou třídu hračkami, stavebnicemi, koutkem pro panenky, multifunkčím stolem s fotbálkem a kulečníkem. Také hernu s kobercem na sportování, kde si protáhnou tělo. Celý rok bude tématický zaměřený podle období.
Zájmovou činnost dále rozvíjíme v zájmových kroužcích, které probíhají v rámci ŠD. Během celého školního roku připravujeme a pořádáme pro děti celodružinové akce a různá zábavná odpoledne.

Zábavné sportovní odpoledne

Moc pěkné sportovní odpoledne uspořádaly studentky SpgŠ pro děti 4. a 6. oddělení, které proběhlo v pondělí 9. dubna u SVČ Meďa. Malí i velcí sportovci byli rozděleni do sedmi družstev a se svými kapitány vyrazili k jednotlivým stanovištím, kde plnili úkoly různé obtížnosti. Se zavázanýma očima procházeli trasu mezi kužely,  pojmenovávali dopravní značky, rozlišovali bezpečnostní prvky na kolo, skládali puzzle a z papírových ruliček sestavovali potrubí. Posledním a nejtěžším úkolem, bylo obstát v dopravním testu a vyluštit tajenku, která skrývala indicie k pokladu. A jak to nakonec dopadlo? „Tajenka vyluštěna a poklad nalezen“.

Číst dál: Zábavné sportovní odpoledne