Uvodka.png

Šachový turnaj "O přeborníka školy"

V pondělí 22. 5. se na naší škole odehrál šachový turnaj "O přeborníka školy" v šachu. Účastnil se ho rekordní počet 44 hráčů 1. a 2. stupně. Hráči si ve dvou kategoriích 1. - 5. třída a 6 .- 9. třída vyzkoušeli hrát 9 šachových her se soupeři jako na skutečné šachové soutěži v tempu 2 x 15 minut. Hráči byli skvělí, soutěž si užili a kdo se tedy stal přeborníkem školy? 
 
V kategorii 1. - 5. třída :
1. místo Alena Kadlecová 4. A (9 bodů)
2. místo Antonín Novák 2. B (7 bodů)
3. místo Tomáš Hein 3. B (7 bodů)
 
V kategorii 6. - 9. třída
1. místo Jaroslav Kadlec 7. A (9 bodů)
2. místo Jakub Krvač 7. A (6,5 bodů)
3. místo Marian Vencko 8. B (6,5 bodů)
 
V rozhodujícím klání ve vzájemné partii sourozenců Kadlecových zvítězil Jaroslav Kadlec a stal se přeborníkem školy v šachu 2023. Získal putovní pohár školy a všichni ocenění hráči získali medaile, diplomy a čokoládu. Na všechny účastníky soutěže čekala malá sladká odměna a pamětní list. Za podporu dnešní šachové soutěže děkujeme SRPŠ naší školy.
 
Mgr. Martina Šlachtová
 


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776865.jpg