Uvodka.png

Májový happening aneb spaní ve škole

Žáci 8. B si v pátek 12. 5. prodloužili pobyt ve škole a uspořádali spolu se svými učiteli „májový happening“, tedy večer a noc ve stylu „hippies“. Oblečení a nalíčení ve stylu „Květinových dětí“ si užili společné hry a aktivitky. Poté si vychutnali objednanou pizzu. Dlouho očekávaným vrcholem večera byla schovávaná v potemnělé školní budově. Do ranních hodin se pak společně propovídali a úspěšné „spaní ve škole“ zakončili „polštářovou bitkou“ a „šmoulí pohádkou“. Sami žáci zhodnotili tento společně strávený čas takto: „Nemělo to chybu…. konečně se začali kluci bavit i s holkama… moc jsme se nevyspali, ale byla to sranda… smile

Mgr. Lenka Obručová

Galerie


Základní škola Krnov, 
Žižkova 3, okres Bruntál,
příspěvková organizace

1610987776809.jpg